Dış Yüzeyler

Tüm beyaz eşyalardaki gibi çamaşır makinelerinde de dış yüzeyler bazı hassasiyetlere sahiptir. Dolayısıyla temizlikleri de dikkatle ve belli kurallar çerçevesinde gerçekleşmelidir. Ağır kimyasal içeren temizleyiciler hasara neden olabilir.

Böyle bir sorun yaşamamak adına, her temizlik çeşidi için işe uygun olarak üretilmiş olan temizleyici ürünü kullanmak gerekir. Beyaz eşya servisi için yardım aldığınız teknik servis firmalarından dış yüzeylerin temizliği hakkında da bilgi alabilirsiniz. Böylece, hata yapma riskiniz en aza inmiş olur.

İstanbul Siemens Yetkili Servis

Bu tür cihazlarda renk seçeneklerinde aslında bir sınır yoktur. Görünen kısımlar yani yüzeyler istenilen her renkte olabilir. Fakat, en çok tercih edilen renk beyazdır. Temel olarak ilk neden göze hoş gelmesi gibi olsa da aslında özellikle ısıyı kullanan cihazlardaki beyaz rengin tercih edilme sebebi güneş ışınlarını yansıtma özelliğindendir. Yani yazın beyaz elbiseler tercih etmemizle aynı sebeptendir.

Metalik ve gri renkler de diğer tercih edilen renklerdendir. Ayrıca siyah yüzeylere sahip ürünler de oldukça asil bir görüntü sunarlar. Evlerimizde performans artı şıklığı bir arada sağlamayı istemek elbette hepimizin hakkıdır. Doğal olarak da özellikle görünen dış kısımların tasarımı bu konuda etkilidir.


İstanbul Beyaz Eşya Servis