Deterjan

Temizliği ve bakımı can sıkabilen kısımların başında deterjan çekmeceleri gelir. Önem verilmediği zaman sonuca doğrudan etki ederler. Bu etki çamaşırlar üzerindeki deterjan kalıntıları şeklinde gözlenebileceği gibi farklı biçimlerde de oluşabilir. Çünkü, belli aralıklarla mutlaka temizlenmeleri gerekir.

Neyse ki, beyaz eşya markaları bu konuda da tüketicilerin imdadına yetişerek kendi kendisini temizleyen deterjan gözlerine sahip ürünleri geliştirmeye başlamışlardır. Bu da insan hayatına biraz daha konfor katarak sevmedikleri bir şeyi daha iş olmaktan çıkartacaktır.

İstanbul Siemens Yetkili Servis

Adı, işlevini en iyi şekilde tanımlayan bu bölümlere yumuşatıcı ve bazı diğer temizleyiciler de konulabilmektedir. En doğru kullanım şekilleri için yetkili servislerden bilgi istenebilir. İlk bakışta bu kısımlarda çeşitli sayıda gözler olduğu görülecektir. Üstlerinde genelde her modelde olduğu gibi, çeşitli yazılar ya da görsel uyarı ve kullanım işaretleri olabilir. Bunlar en doğru kullanım için tüketiciye yol gösterecekken asıl ayrıntılı bilgi için kılavuzlara başvurmak gerekir.


İstanbul Beyaz Eşya Servis